Avcılar Yeşilkent Böcek İlaçlama

avcilar-yesilkent-mahallesi-bocek-ilaclama

Avcılar bölgesi başta olmak üzere, İstanbul, Kocaeli ve İzmir bölgelerinde ilaçlama hizmeti sağlayan Yeşilkent böcek ilaçlama servisi; haşere ilaçlama uygulamalarını engin bilgileri ışığında gerçekleştirmektedir. İlaçlama yaptığı alanlarda ilk olarak haşere türü, cinsi, yayılma oranı, alanın özellikleri gibi değişkenleri analiz ettikten sonra yapılacak ilaçlama yöntemine karar veren ve izleyeceği yol hakkında danışanlarını bilgilendiren ilaçlama ekibimiz; ilaçlama süreci boyunca uygulanacak talimatları bildirdikten sonra işlemlerine başlamaktadır. İlk uygulamada haşere varlığının son bulmama ihtimaline karşı, ücretsiz bir ilaçlama uygulaması daha sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, ev ve ev çevresinde haşere oluşumuna sebep olan durumların ortadan kaldırılması için de danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Yeşilkent Böcek İlaçlama Hizmetiyesilkent-bocek-ilaclama

Avcılar İlaçlama firmasına bağlı olarak hizmet vermekte olan Yeşilkent böcek ilaçlama servisi; sektörde 30 yıldır hizmet veren ve üstlendiği tüm işleri başarıyla sonuçlandıran prestijli bir firmadır. Uygulamalarda kullanılan ilaçlar; Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı olup, ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmıştır. İlaçlama uygulamaları ve ilaç içerikleri insan ve evcil hayvan sağlığı için tehlike yaratmamaktadır. En çok tercih edilen ilaçlama yöntemleri şu şekildedir:

  • Sıvı İlaçlama: Neredeyse tüm haşere türleri için etkili olan bu yöntem; kokulu ve kokusuz olarak iki şekilde uygulanır. Daha çok büyük alanlarda tercih edilse de tüm alanlarda uygulanabilir.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği, gümüş böceği, kalorifer böceği benzeri böcek türleri üzerinde en etkili ilaçlama yöntemidir. Özel bir cihaz yardımıyla, jel halindeki ilacın haşerelerin en sık görüldüğü alanlara ve geçiş noktalarına uygulanması şeklinde gerçekleştirilir.
  • Fare İstasyonu: Fare ile mücadelede en çok tercih edilen yöntemdir. Haşerenin sevdiği tat ve kokularla süslenen fare ilacı; özel bir kutunun içinde muhafaza edilir. Bu kutu, evcil hayvan gibi diğer canlıların ilacı yemesini engellediği gibi, farenin kutunun içinde ölmesini ve kokmamasını sağlar.

NOT: İlaçlama uygulamalarının her birinde, ilaçlama servisinin talimatlarına uyulmalı ve yapılması gerekenler harfiyen uygulanmalıdır. Talimatlar doğru şekilde uygulandığında ilaçlama teknikleri tek uygulamayla kesin sonuç sağlamaktadır. Yeşilkent Avcılar böcek ilaçlama firmasının ilaçlama seçenekleri ve ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir