Tespih Böceği Nerelerde Bulunur ?

tespih-bocegi-ilaclama

Tespih böceği nerelerde bulunur sorusuna cevap verilecek kesin bir bölge yoktur. Dünyada oldukça fazla sayıda bulunan böcekler familyasının, suya en çok ihtiyaç duyan ve en çok su tüketen türlerinden biri tespih böcekleridir. İsim olarak garipsense de ve çoğu kişi tarafından bilinmese de, evlerimizde bulunan haşerelerden en fazla yoğunluğa sahip haşere tespih böcekleridir.  Oldukça küçük olduklarından dolayı dış yapıları çok fazla görünmese veya anlaşılmasa da, iç içe geçen boğumlu bir kabukları vardır. Tespih böceği ile mücadele etmek için uygulanan tespih böceği ilaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiştir. Tespih böceği ile mücadele için bu haşereyi iyi tanımanız gerekmektedir. Bu bağlamda tespih böceği özellikleri sıralanacak olursa;

  • Renkleri genellikle ülkemizde siyah ve koyu renklerde olsa da orijinalleri kırmızı tonlarında olabilmektedir.
  • Çok fazla su tüketirler. Yemek yemeden aylarca yaşayabilseler dahi su tüketmeden bir günden fazla yaşayamazlar.
  • Suda dahi yaşayabilmektedirler. Aynı zamanda bu haşerenin bazı akrabaları denizlerde karidesgillerle aynı familya üyesi olarak yaşamaktadırlar.
  • Çok hızlı türerler. Oldukça çok mikrop barındırırlar ve bu mikropları aktif halde gezindikleri yerlere bulaştırırlar.
  • Farklı bir özellik olarak bu haşerenin en ufak tehlike anında bir boncuk tanesi halini alması ve ortadan kaybolmasıdır. Bu nedenle onlara bu isim verilmiştir.

Tespih böceği ilaçlama işleminin yanı sıra; ev ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamıza 7/24 ulaşabilir, uygun ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tespih Böceği İle Mücadele

Tespih böceği ile mücadele için firmamızda uygulanan ilaçlama yöntemleri uygulanırken bütün tedbirler alınır ve sağlığınızı tehdit edecek unsurlar ortadan kaldırılır. Haşereler için oldukça uygun iklim ve yaşama şartlarını sunan, sağlayan ülkemizde hemen her haşere bol miktarda bulunmaktadır. Fakat türlere göre yaşadıkları yerler değişiklik göstermektedir. Tespih böcekleri de;

  • Nemli bölgelerde,
  • Yazlık evlerde,
  • Banyo, mutfak ve tuvaletlerde,
  • Su birikintilerinin olduğu yerlerde,
  • Bol yağış alan bölgelerde bol miktarda bulunmaktadır.

Avcılar’da her haşere türünü en yeni ve pratik ilaçlama yöntemleri ile yok ettiğimiz Böcek İlaçlama Avcılar firmamız, sizlere çağrı merkezleri üzerinden kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tespih Böceği İlaçlama Şirketleri

Tespih böceği ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Avcılar Böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ile “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama uygulamaları yapan uzman kadromuz konusunda eğitimli ve işinde uzmandır. Tespih böceği ile mücadele ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için firmamızı günün her saati arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir