Pire Nasıl Yok Edilir ?

pire-nasil-yok-edilir

Pire nasıl yok edilir sorusu sıcaklıkların yükselmesi ile toplumda birçok kişinin merak konusu oldu. Pire ile doğal mücadele mümkün olmadığı gibi zaman kaybından başka bir şeye yaramayacaktır.
Pire nasıl yok edilir sorusunun kesin ve net cevabı profesyonel pire ilaçlama uygulaması yaptırmaktadır. Pirelerin özellikleri, oldukça şaşırtan niteliktedir. Bunları sıralayacak olursak;

 • Pirelerin özellikleri başında hızlı üreme gelmektedir. Senede yaklaşık olarak 11 defa çiftleşen pireler, en hızlı ergin olma özelliklerine de sahiptir.
 • Ülkemizde hemen herkesin ya kendisine ya da vücudunda bir yerlerde ısırığına şahit olduğu bu haşereler, dünyanın kutup noktaları hariç hemen her bölgesinde sürekli artarak ve çoğalarak yaşamaktadırlar.
 • Tıpkı uyuz böcekleri, akar, mayt ve mite gibi gözle görünmesi oldukça zor olan haşerelere benzeyen pireler, diğer haşerelerden farklı olarak zıplayabilmektedirler.
 • Ayrıca zıplamalarını sağlayan ayakları, dünyada bilinen en güçlü ivmeye sahip olması açısında da pireleri farklı kılmaktadır.
 • Bu kadar küçük olabilen bir haşerenin çok ciddi hastalıklara yol açması da uzun yıllardan beri araştırılmaktadır. Özellikle kan hastalıklarına yol açıp insanların ölümüne neden olabilen pireler, bir an önce yok edilmesi gereken haşeredir. Peki, pire nasıl yok edilir?

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele yolları arıyorsanız bu konuda, mutlaka dışarıdan destek almanız gerekmektedir. Pirelerle mücadele düşünüldüğü kadar kolay değildir. Çünkü hem çok iyi kaçabilirler hem de çok iyi gizlenebilirler. Hal böyle olunca da pirelerle en garantili şekilde mücadeleyi, pire ilaçlama işlemlerini profesyonel bir şekilde uygulayan ilaçlama şirketleri yapmaktadır. Fakat evin temizliğini önemsemek ve sık sık ev süpürmek, evcil hayvanları pirelerden kurtarmak, bahçe katında oturanların tel taktırması gibi yöntemler de pireler için oldukça etkilidir.

 • Pire ilaçlama işlemlerinde sıvı ilaçlama kullanılmaktadır.
 • Pirelerin yuvalandıkları alanlarda yumurta ve lavraların yok edilmesi için 2. Kez uygulama tekrar edilebilmektedir.
 • Pire ilaçlaması için uzman ve kurumsal ilaçlama şirketi şarttır.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları hakkında ilaçlama şirketimizi arayarak destek ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Böcek ilaçlama yöntemleri ve en kaliteli, bakanlık onaylı ilaçlarıyla yanınızda olan Avcılar Böcek İlaçlama firması, her zaman ulaşabileceğiniz, en garantili sonuçları alabileceğiniz bir ilaçlama servisidir. Firmamızda pirelerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemleri son teknolojiye uygun olarak yürütülmektedir. Pire ile ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve sayısı etkili olur.

Bizlere ulaşmak için iletişim numaralarımızı her zaman her saatte ve her gün arayabilmekle birlikte, sitemizde iletişim bölümümüzde bulunan talep formlarımızı da 7/24 doldurabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir