Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Böcek İlaçlama

avcilar-mustafa-kemal-pasa-mahallesi-bocek-ilaclama

Haşere istilaları(pire, bit, kene, tahtakurusu, fare) pek çok kişinin evinde veya iş yerinde maruz kaldığı ciddi bir problemdir. Bu problemle başa çıkmak adına uzun yıllardır pek çok farklı mücadele yöntemi geliştirilmiştir. Ancak yenilenmeyen bu yöntemler zaman içinde haşerelerin bağışıklık kazanmasına ve etkilenmemesine sebep olmuştur. İçeriği değiştirilmeyen ilaçlar, yanlış şekilde uygulanan ilaçlama yöntemleri, sağlıksız ve ilkel uygulamalar bu işlemlerin geçersiz olmasının sebeplerindendir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına profesyonel ilaçlama yöntemlerini tercih etmek, ilaçlama konusunda işi bilene bırakmak en sağlıklı hareket olacaktır. Bu aşamada yardımınıza koşan Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Böcek İlaçlama servisimiz; vatandaşın sağlığını ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak rakiplerine göre en kaliteli hizmeti vermektedir.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Avcılar Böcek İlaçlama Servisi

On yıllardır sektörde olan, ilaçlama alanında gelişmeleri takip ederek ve daha iyi olmayı hedefleyerek zirvedeki yerini koruyan Mustafa Kemal Paşa Mahallesi böcek ilaçlama firmamız; kaliteli ilaçlama hizmetlerini kesin sonuç garantisiyle sağlamaktadır. Haşereler dışında hiçbir canlının sağlığı için problem teşkil etmeyen haşere ilaçları, Sağlık Bakanlığı onaylı olup Dünya Sağlık Örgütü’nün sağlık standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Her haşere için ayrı bir ilaç ve ilaçlama yöntemi tercih edilmektedir. Zira haşerelerin ilaçlara verdiği tepkiler farklıdır. Bu sebeple her ilaç her haşere için kullanılmamalıdır. Marketlerden alınan hazır ilaçların işe yaramama sebebi budur. Ayrıca ilacı uygulama yöntemi de bazı değişkenlere göre belirlenmekte olup bilinçsizce yapılan ilaçlama uygulamaları sonuç sağlamamaktadır.

Haşere İlaçlama Yöntemleri ve Bu Yöntemleri Belirleyen Faktörler

Haşere ilaçlama faaliyetlerinde en sık tercih edilen yöntemler şu şekildedir:

  • Sıvı İlaçlama: En kapsayıcı ilaçlama yöntemidir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilir.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği ve kalorifer böceği için tercih edilir. Kısa sürede etkili çözüm sağlar. İlaçlama ekiplerinin talimatlarına uyulması halinde 6 aya kadar etkisini korur.
  • Fare İstasyonu: Fare zararlısıyla mücadelede bu yönteme başvurulur. Kokusuz ve temiz bir uygulama olması nedeniyle kolaylık sağlar. Özellikle büyük alanlarda kısa sürede sonuç verir.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Böcek İlaçlama servisinin ilaçlama yöntemini belirleyen temel kıstaslar şu şekildedir:

  • İlaçlanacak alanın büyüklüğü
  • Açık ya da kapalı alan, ev, iş yeri, okul, hastane ve türevlerinden hangisine dahil olduğu ve genel nitelikleri
  • İlaçlanacak haşerenin türü, alt türü ve cinsi
  • Yayılma oranı
  • Miktarı

İlaçlama uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir