Kalorifer böceği ilaçlama

kalorifer böceği ilaçlama

Hamam böceği, kakalak, tahta kurusu ve diğer haşere türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de veren Avcılar böcek ilaçlama firmamız, yıllardır sağladığı en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalorifer böceği ilaçlama evde basit yöntemlerle profesyonel olmayan kişilerin uygulayabileceği bir işlem değildir. Mutlaka alanında uzman bir ekip tarafından titizlikle yürütülmeli. İlaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

-İlaçlama firmasının Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olması

-Firmanın insan ve hayvan sağlığına zararlı ilaçlar kullanmaması

-İlaçlamayı gerçekleştirecek olan kişilerin alanında deneyimli, uzman bir ekipten oluşması

Avcılar böcek ilaçlama firması olarak insan sağlığını vizyon edinen bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Son derece zararlı canlılar arasında yer alana kalorifer böceği günde 5 km mesafe kat edebilme özelliğine sahiptir. 6 bacağı olan bu canlı, oldukça hızlı hareket edebilen esnek bir yapıya sahiptir. Barındığı alanlarda az miktarda yiyecekle haftalarca yaşayabilir. Genetiksel özelliklerinden dolayı çok kısa sürede üreyebilir. 2 haftada bir yumurta paketi bırakır. Bu nedenle fark edilmezse kısa süre içinde istila haline dönüşebilir. Dünya üzerinde 4500 adet türü bulunan bu canlı radyasyona karşı oldukça dayanıklıdır. Genellikle kalorifer peteği borularında, mutfakta fırınların altında, kazan ve kalorifer dairelerinde görülür. Bu alanlarda beslenebileceği gıdayı bulamasa dahi 1 hafta boyunca aç olsa da yaşayabilir. Kalorifer böcekleri, insanların yediği veya yemediği birçok besini tüketebilir.

Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir işlemdir. Avcılar böcek ilaçlama ekibimiz ilaçlama yapılacak olan bölgeye gelip alanın büyüklüğünü, böceğin direncini tespit ettikten sonra uygun olan ilaçlama işlemin geçer.

Avcılar böcek ilaçlama olarak 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp kalorifer böceği ilaçlama adına gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir