Kakalak böceği ilaçlama

kakalak-ilaclama

Dünya üzerinde bulunan ve insanların özel alanlarına girdiğinde zarar verebilecek boyutlara ulaşan böcek türü olan kakalığın 4-5 bin türü olduğu biliniyor. Avcılar böcek ilaçlama olarak diğer böcek türlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Kakalak böceği, hamam böceğinin bir alt türüdür. Yaşamını sürdürmek için genellikle nemli ve sıcak bölgeleri tercih eder. Sadece kendisine besin aramak için yuvasında ayrılan bu canlı özellikle şekerli gıdaları çok sever. Geceleri aktif olan kakalak böceği gündüzleri ise girdiği alanda kenar ve köşelerde barınır. Kakalak böcek türünün hamile ve dişi olanı 2.5 cm delikten, erkek olanı ise 0.5 cm olan her alandan geçebilir. 1 çift kakalak böceği yaşam süresi boyunca 1 milyon yumurta bırakabilir.

Kakalak böceği yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve mikrobu insanların yaşam alanlarına taşır. Bunun sonucunda kişilerde birçok bulaşıcı hastalık görülebilir. Bunlar; verem, mantar, alerjik hastalıklar, astım, hepatit ve dizanteridir. Bu hastalıklar kalıcı rahatsızlıklara sebebiyet verebileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Bu nedenle kakalak böceğini kişisel veya toplumsal alanlarımızdan uzak tutmaya özen göstermeliyiz.

Avcılar böcek ilaçlama olarak kakalak böceği ilaçlama uygulamasını son derece titiz bir çalışmayla yürütmekteyiz.  Genellikle bu böcek türü için jel ilaçlama ve kokulu ilaçlar geçerlilik göstermektedir. Uygulamanın ardından ortamda uzun bir süre kakalak böceği ile karşılaşmanız olası değildir.

Avcılar böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla sektörün öncüsü olmaya devam etmekteyiz.

İlaçlama uygulamalarında önemli olan bir nokta ilaçlama işlemini yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Avcılar böcek ilaçlama firmamız bu ruhsatların tümüne sahiptir. 7/24 aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgiyi alıp, kakalak böceği ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir