işyeri Böcek ilaçlama

işyeri Böcek ilaçlama

işyeri Böcek ilaçlama, yaşam alanlarımızı tehdit eden böcek ve haşereler özellikle yaz aylarında çok sık ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık gibi nedenler böcek ve haşerelerin ortaya çıkmasının sebepleridir.

işyerlerini tehdit eden böcek ve haşereler

Hayatımızın birçok alanında bizi rahatsız eden bu böcek ve haşereler ne yazık ki çalıştığımız yerler içinde büyük tehlike oluşturmaktadır. Bu böcek ve haşereler pire, fare, kene, mite, güve, örümcek, karınca, hamam böceği, tahtakurusu, tahta kurdu, kertenkele, çıyan, kırkayak, örümcek, sivrisinek, kara sinek, gümüş böceği, tespih böceği…vb

işyeri Böcek ilaçlama

işyeri Böcek ilaçlama

Bu böceklere ve haşerelere karşı kişisel mücadele etmek kolay değildir. Piyasada satılan bir takım böcek ilaçlarının kısmen faydası olacaktır ancak birkaç gün sonra tekrar böcek ve haşerelerle karşılaşmanız mümkün.

Böcek ve haşerelerin en sevdiği yerler nemli ve karanlık yerlerdir. Parke ve duvar yüzeyleri, sıva çatlakları, su giderleri, pencere kenarları, dolaplar, çekmeceler, lavabo, tezgah üzeri, halı üzeri…vb

Böcek ve haşerelerden biran önce kurtulmak için Avcılar ilaçlama Şirketini günün 7/24 saati arayarak ilaçlama yaptırabilirsiniz. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Kokulu ilaçlar genelde ev, okul, hastane ve iş yerleri gibi kapalı alanlara yapılmaktadır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır çevreye ve insanlara kesinlikle bir zararı yoktur tamamen böcek ve haşerelere göre üretilmiştir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği bir çok iş yeri için böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Avcılar ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler iş yerlerinde stres yaratarak dikkat ve algı bozukluğuna neden olurlar. Bunun yanı sıra virüs taşıyıp yaydıkları içinde çok ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar.

Bu hastalıklar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, zika, AIDS, fil hastalığı, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıkları, veba, verem, hepatit, sarı humma, dang humması, lenf ödemleri, gıda zehirlenmesi…vb

işyeri Böcek ilaçlama fiyatları, böcek ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir