İstanbul İlçeleri Böcek İlaçlama

Fatih Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama gerek açık alanlar olan park, bahçe, otopark, bağ gibi yerlerde olmakla beraber; ev, iş yeri, holding, hastane, fabrika, otel gibi kapalı alanlarda da uygulanabilen zararlı canlılara karşı dezenfekte işlemidir. Böcek ilaçlama işlemi sonucunda şikayetçi olunan alanda ilaçlama yapılan böcek türüne belirli bir süre rastlamak olası değildir. Bu uygulama belirli bir süre yaşam alanlarını güvence altına alır ve zararlı canlıların kişisel veya toplumsal alanlara girmesini engeller.

Hamam böceği, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, sivrisinek, salyangoz, tesbih böceği, kertenkele, lağım faresi, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çiyan, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısı gibi canlılar ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız.

Böcekler yaşam alanlarına çok farklı yerlerden kolaylıkla sızabilir. Örneğin yeşil alanların kentsel dönüşüme girmesiyle yaşam alanları daralır ve farklılaşır. Özellikle bakımı geciken çatlayan ve kirlenen mutfak ve banyo gibi kanalizasyon borularından rahatlıkla girebilir. Aynı zamanda dışarıdan getirilen poşetlerle ve ev içinde zamanla oluşmuş parke ve duvar çatlaklarından girebilir.
Yıldız ilaçlama firması kalitesinden ödün vermeden hızlı, güvenilir ve ekonomik böcek ilaçlama faaliyetleri ile beraber yıllardan beri sektörün öncüsü olarak İstanbul’da şu bölgelerde böcek ilaçlama uygulaması hizmeti vermektedir:

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy böcek ilaçlama
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beykoz
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu

Sizde yukarıdaki böcek ve fare türlerinin herhangi birinden şikayetçiyseniz Yıldız ilaçlama firmasını arayarak haftanın 7 günü ve 24 saat müşteri hizmetlerimize ulaşarak, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Hem yaşam alanlarınızı hem de kişisel sağlığınızı farklı böcek ve fare türlerine karşı koruyabilmek için düzenli periyotlar halinde böcek ilaçlama faaliyetlerinden faydalanmanız gerekir. Yıldız ilaçlama firmamız tarafından uygulanan tüm böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama vb. uygulamalar İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir