Küçükçekmece İkitelli Böcek İlaçlama

kucukcekmece-ikitelli-bocek-ilaclama

İkitelli böcek ilaçlama faaliyetleri ile sektöre adım atan firmamız müşteri memnuniyetini arttırarak bugün; İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerine hizmet götürmektedir. Haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet veren İkitelli böcek ilaçlama servisimiz, İkitelli’de, Mehmet Akif mahallesi, Atatürk mahallesi, Ziya Gökalp mahallesinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşereler ile mücadele konusunda en kaliteli hizmetleri sunan İkitelli haşere ilaçlama servisimiz, sizlere ekonomik fiyatlara, garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İkitelli yerleşim bölgesi olarak oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Son yıllarda yıldızı parlayan Küçükçekmece ilçesinde konut yapılarının fazla olması ve açık alanların bolluğu nedeniyle haşere türleri oldukça fazla bulunmaktadır. Çağrı merkezimize gelen şikayetler baz alındığında fare, pire, akrep, hamamböceği, sinek gibi haşere ve kemirgen türleri en çok şikayet alınan türler arasındadır.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Mücadele ve yöntemler nelerdir? İkitelli böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda son teknolojiyi ve tesirli böcek ilaçları kullanmaktadır. Başlıca uygulama yöntemlerimiz;

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonlarıdır.

Haşere ve mekana göre belirlenen böcek ilaçlama tekniklerimiz alanında uzman olan personellerimiz tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

İlaçlama Fiyatları Ne Kadar?

İlaçlama fiyatları ne kadar? İlaçlama fiyatlarını nasıl hesaplandığına dair bilgi sahibi olmak istiyorsanız İkitelli haşere ilaçlama servisimizi doğrudan arayabilirsiniz. Böcek ilaçlama fiyatları nasıl belirlendiği konusunda da izlenen yol şu şekildedir.

  • İlaçlama yapılacak alanın yüz ölçümü. Yani kapalı ya da açık alanın büyüklüğü.
  • İlaçlama yapılacak alanda haşerelerin türleri
  • İlaçlama yapılacak alanda haşerelerin ortalama sayıca miktarı
  • İlaçlama yapılacak alanlarda kullanılacak olan ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak alanlarda kullanılacak olan malzeme

Bu maddeler böcek ilaçlama yapacağınız alanlarla doğrudan ilişkilidir. 7/24 hizmet veren ilaçlama firmamızı arayarak, ekonomik fiyatlarla ilaçlama yapabilirsiniz. İlaçlama yapmak sizi haşere ve kemirgenlerin sağladığı mikrop ve hastalıklardan korunmanızı sağlar. Küçükçekmece İkitelli böcek ilaçlama firmamız, aynı zamanda yasal tüm süreçlere sahiptir. İlaçlarımızla garantili ilaçlama hizmeti almak ve haşerelerin verdiği zararlardan korunmak istiyorsanız firmamızı aramanız yeterlidir. Firmamızı haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir