Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir?

hamam-bocegi-nasil-yok-edilir

Hamam böceği nasıl yok edilir? Firmamıza en sık soruların sorular arasında yer alır. Hamam böceklerini yok etmek için her yolu deneyen ancak yaşadığı hüsran ile ilaçlamanın firmaların yapabileceği bir iş olduğunu anlayarak şirketimizi arayan vatandaşlarımız kısa sürede sonuç almaktadır. Hamam böcekleri sahip olduğu özellikler ile diğer haşerelerden farklılık gösterir. Evlerimizde adeta baş belası olan hamam böceği ile mücadele etmek için jel ilaçlama uygulaması tercih edilir. Ekibimizin üzerinde yapmış olduğu çalışmalar ile son halini almış ilaçlama uygulamasını aşamalar halinde anlatmak istiyoruz.

 • Hamam böceği ilaçlama uygulamasına başladığımızda alanda her şey kaldırılır. İlaçlamadan etkilenmemesi adına bütün eşyalar kaldırılarak tedbirler alınır.
 • Hamam böceği ilacı kapı ve duvar kenarlarına sürülerek haşerelerin gelmesi beklenir.
 • Hamam böceğinin zehri yemesinin ardından ilaçlama amacına ulaşmaya başlar.
 • Zehirden etkilenen hamam böceği diğer türlerinin yanına gidere ölür.
 • Birbirinin ölüsünü yeme özelliğine sahip olan hamam böceklerinin birbirini yemesi ile zehir dolaşmış olur.
 • Son hamam böceği de öldükten sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır. Ve temizlik yapılarak eski yaşantıya geri dönülür.

Hamam böceği ve Türkiye’de bulunan bütün haşerelere karşı mücadele başlatan Avcılar Böcek İlaçlama firmamız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile her daim yanınızdadır.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele etmenin yolunu geleneksel metotlarda arıyorsanız büyük bir yanılgının içine düştüğünüzü belirtmek isteriz. Toplumda bilinmeyen özellikleri ile yok edilmesi en güç haşereler arasında yer alan hamam böceği ile mücadele uzman bir ekibin yapması gereken detaylı bir uygulamadır. Peki, hamam böceği ile mücadele neden bu kadar zordur? Bu haşereyi farklı kılan özellikler nelerdir? İşte cevabı…

 • Hamam böcekleri acı eşiği oldukça yüksek olan bir canlıdır.
 • Sırtlarında bulunan kalın tabaka ile kendini dış dünyanın etkilerinden koruyabilir.
 • Güçlü ayak yapıları ile günlerce aç bir şekilde yiyecek arayabilir.
 • Kaynar bir suyun içine atılsa dahi yaşamayı başaran hamam böceği yine kafası kopuk bir şekilde 8 gün hayatta kalabilir.
 • Genellikle geceleri aktif hale geçer ve tam bir mikrop taşıyıcıdır.

Hayatınızda belki de ilk kez duyduğunuz özelliklere sahip olan bu haşere ile amatör yollar aracılığıyla kurtulurum düşüncesini hemen terk edin ve sektörün öncü ismi firmamız ile irtibata geçin.

Hamam Böceği İlaçlama Şirketleri

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Avcılar Böcek İlaçlama firmamıza İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinden ulaşabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile haşereleri kökünden kazıyan firmamızda görev alan bütün personeller ilaçlama konusunda eğitimlidir. Ev ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamız günün her saati hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir