Hamam Böceği İlaçlama

hamam-bocegi-ilaclama

Hamam böceği ilaçlama, yok edilmesi oldukça güç olan hamam böceğine karşı, böcek ilaçlama şirketleri tarafından geliştirilen profesyonel müdahalelerdir. Hızlı hareket eden hamam böcekleri, bireysel olarak ilaçlanması mümkün olmayan zararlılardır. Hamam böceği ilaçlama hizmetleri, profesyonel olarak alınmalıdır. Toplumda bilinmeyen özellikleri ile küçük bir böcek olmaktan çıkıp sağlığınızı tehdit eden haşerelerin başında yer alan hamam böceklerinin özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Hamam böcekleri, insanların yediği ve yemediği her şey ile beslenmesini sağlayabilmektedir.
 • İnsanların besinlerine ortak oldukları için de, insanlara çeşitli hastalıkları bulaştırabilmektedirler.
 • Hamam böcekleri, insanların besinlerine salyalarını ve dışkılarını bulaştırırlar. Dışkılarından bakteri salgılamaktadırlar.
 • Zira bu böcekler, bakterilerin yoğun olarak bulunduğu alanlarda yuva yapmaktadırlar. Yuvalarını kurdukları alanlardan bakterileri de beraberlerinde getirerek, yaşam alanlarımıza giriş sağlarlar.
 • Bakterileri sırtlarında taşırlar. Besinlerimize, eşyalarımıza temas yolu ile bakteri ve virüs bulaştırabilirler.
 • Hamam böcekleri kaynar bir suya atıldığında dahi yaşamaya devam ederler.
 • Kafası kopsa dahi ölmeyen bu haşere, güçlü ayak yapıları ile günlerce yemek yemeden dolaşabilirler.

Hamam böceği ile mücadele uygulamalarında son teknolojiye uygun olarak geliştirdiğimiz ilaçlama yöntemleri ile hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinde faaliyet gösteren Avcılar Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Hamam Böceği Isırır mı?

Hamam böceği ısırır mı? Hamam böceği, insanları ısırmaz. İnsanları ısıran, sokan bir böcek türü değildir. Kan yolu ile bulaşan hasatlıkların yayılmasına neden olmaz. O, temas yolu ile bulaşan hastalıkların yayılmasına neden olmakta, insanlara bu şekilde zarar vermektedir. Hamam böceklerinden bulaşan ve neden oldukları hastalıklar;

 • Haşerelerin neden olduğu hastalıkların başında sıklıkla karşılaştığımız; Gıda zehirlenmeleri, mantar hastalıkları, paraziter hastalıklardır.
 • Bunun yanı sıra toplumda sık karşılaşılmayan fakat tehlikeli boyutlara varabilen; Hepatit virüsü, veba, pnomoni, antrax, dizanteri gibi hastalıklara neden olabilmektedir.

Hamam böceği, psikolojik olarak da insanlara zarar verebilmektedir. Bu böceklerin yaşam alanlarımızda bulunması, birçok insanı psikolojik olarak etkilemektedir. Bu yüzden hamam böceği ile mücadele etmenin önemi büyüktür.

7/24 Hizmet

Şirketimiz 7/24 hamam böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Bu hizmet, vakit kaybedilmeden alınmalıdır. Çünkü hamam böcekleri, en hızlı üreyen böcek türleri arasındadır. Kısa sürede üremekte ve her üremesinde yüzlerce yumurta üretmektedir. Yumurtalarını, yaşam alanlarımıza bırakmaktadırlar.

Hamam Böceği Nerede Yuva Yapar?

Hamam böceği nerede yuva yapar? Bu böceklerin yuva yaptığı alanlar, pis, nemli ve sıcaktır. Depo, kömürlük, mutfak, gıda işletmeleri, tuvalet, banyo en uğrak mekanlarıdır. Açık ve kapalı her alanda bulunabilirler. Kuytu, köşe buldukları her alana girebilirler. Boyut olarak küçüktürler. Ancak bu böceklerin yüzlerce türü bulunmaktadır. Tropik ülkelerde bulunan türleri, boyut olarak büyüktür. Hamam böceği ilaçlama servislerimiz, yaşam alanlarımızda sık görülen bu böceklerin bilinen türlerini ilaçlamaktadır. Hamam böceğinin bilinen türleri;

 • Oryantal hamam böceği
 • Alman hamam böceği
 • Amerikan hamam böceği
 • Kakalak

Şirketimiz ilaçlama uygulamalarında, kaliteli hamam böceği ilacı kullanmaktadır. Hamam böceği ilaçlama hizmetlerimiz, ekonomik olarak 7/24 Avcılar’ın bütün semtlerinde gerçekleştirilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir