Gümüş böceği ilaçlama

gumus-bocegi-ilaclama

10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli, nemli, sıcak ve karanlık alanlarda barınmayı seven gümüş böceğinin yaklaşık 300 milyon yıldır var olduğu biliniyor. Bu canlı dışarıdan getirilen karton, kutu ve kitaplar aracılığıyla yaşam alanlarına girer. Mutfak, dolap içi, banyo, kiler, bodrum ve çatı katları gibi alanlarda barınarak zaman içinde yumurtlar. Avcılar böcek ilaçlama firması diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Dişi bir gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Yumurtadan çıkan böceğin bir yetişkin haline gelmesi ise yaklaşık 4 aylık bir zaman içinde gerçekleşir. Genellikle ev ortamında tahıl, kumaş, koli, kitap ve duvar kağıdı ile beslenir. Zor yaşam koşullarına karşı son derece dayanıklı olan gümüş böceği 10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilir. Ortalama yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişebildiği gibi, yaşam koşullarına bağlı olarak bu 8 yıla kadar çıkabilir. Gümüş böceği hızlı hareket kabiliyetine sahip olduğu için ortam içinde rahatlıkla istediği yere geçebilir. Kişisel alanlarınız içinde bu canlı türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız en etkili sonucu doğuracaktır.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Avcılar böcek ilaçlama firmamız tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Gümüş böceği uygulaması son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir işlemdir. Firmamıza bağlı uzman ekibin şikayetçi olunan alana gelip, böceğin ilaca karşı direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Gümüş böceği uygulaması sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre bu canlı türüne rastlamanız olası değildir. İlaçlama işlemi sonrasında ekip lideri tarafından yapılması gerekenler sorumlu kişiye bildirilir.
Sizde ev, iş yeri, otel, okul, fabrika, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Avcılar böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir