Fare Yakalama Teknikleri Neler Olabilir ?

fare-yakalama-teknikleri(1)

Fare yakalama teknikleri nelerdir? Fareleri yakalamak istiyor fakat kanlı ya da dehşet dolu görüntülerin olduğu bir tablo ile karşılaşmak istemiyorsanız eğer fare istasyonları tekniğimiz sizlere yardımcı olacaktır. En çok huzursuzluk ve rahatsızlık veren haşerelerden biri de farelerdir. Fareler hem kemirgen olmalarıyla hem çok hızlı hareket etmeleriyle hem de insan sağlığına çok çeşitli hastalıkları bulaştırmalarıyla bilinen ve bu nedenle de derhal uzaklaştırılması gereken bir haşere türüdür. Fare ile mücadele işinde 20 yıllık bir deneyime sahip olan şirketimizde fare ilaçlama uygulaması büyük bir profesyonellikle yapılmaktadır.

Fare Türleri

Dünya üzerinde sayısız fare türü olsa da en genel olarak fareleri şöyle gruplandırabiliriz:

  • Tarlalara ve bahçelere giren tarla faresi, pamuk faresi;
  • Evlere giren fındık faresi, ev faresi, çatı faresi;
  • Genellikle lağım ve kanalizasyonlarda bulunan aynı zamanda evlerimize de giren lağım faresi gibi…

Farelerin bazı türleri ise deneylerde kullanılabildiği gibi evcil hayvan olarak da evlerde beslenebilmektedir. Fakat ne yazık ki dışarı kaynaklı evimize giren fare türleri oldukça zararlıdır.

Evimde Fare Olduğunu Nasıl Anlayabilirim?

Evimde fare olduğunu nasıl anlayabilirim? Fareleri göremeseniz de varlıklarından emin olmak için birkaç noktaya dikkat etmeniz yeterlidir. Örneğin evin içinde beyaz, gri renklerde tüyler varsa, evden sessizlik zamanlarında tıkırtılar geliyorsa, çöp ya da diğer poşetlerinizin içindekiler dökülmüş hallerdeyse, etrafta kemirilmiş nesneler, kıyafetler, eşyalar varsa farenin evinizde olduğundan emin olabilirsiniz. Bu nedenle de hemen bu haşereden kurtulmaya çalışmalısınız. Bunun için fare ilaçlama operasyonunu yaptırmak üzere böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçebilir, ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fare İlaçlama

Hemen herkesin bildiği bazı yöntemlerle (yapışkan, kapan, tuzak…) farelerden kurtulmaya çalışmak imkansızdır. En iyi fare yakalama tekniği elbette böcek ilaçlama firması tarafından kurulan fare istasyonları yöntemidir. Bu yöntemle fare türü ve sayısı ne olursa olsun, farelerden hemen kurtulabilirsiniz. Fare ile mücadelede firmamız en büyük destekçinizdir.

Avcılar’da ilaçlama hizmetlerini her noktada en kaliteli ve güvenli şekilde sunan Avcılar İlaçlama firmamız, sizleri tüm haşerelerden ve onların zararlarından korumaktadır. Bizlerle 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir