Fare İlaçlama

fare-ilaclama

Fare ilaçlama, son dönemlerde geliştirilen fare istasyonları tekniği ile artık çok kolay. Çoğu kişinin ortak korkusu olan fare çeşitli türlere sahip olarak yaşam bölgelerimizin içerisinde görülmektedir. Fareler insanlar üzerinde çeşitli olumsuzlukların ve zararların yaşanmasına neden olan canlılardır. Fare ilaçlama uygulamaları fare gibi kemirgen canlılardan kurtulmanın en etkili yoludur. Firmamız fare ilaçlaması ve tüm haşere türlerine karşı gerçekleştirmiş olduğu uygulamalarıyla daima başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Fare ile mücadele etme ve yaşanabilecek sorunlara çözüm bulmada her daim yanınızda olan firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Fare İlaçlama Firmaları

Fare ilaçlama firmaları profesyonel tedbirler sayesinde; kansız ve kısa süreli bir fare ilaçlama operasyonu gerçekleştirir. İlaçlama uygulamalarının profesyonel kişiler tarafından uygulanması oldukça önemlidir. Çünkü fare çok sayıda türe sahip olan zeki bir canlıdır. Kendisi için hazırlanan tuzakları kolayca fark eder. Fare kendini savunmak için kendisi üzerine gelen kişiyi ısırmayı çalışır. Fare ısırması sonucu birçok hastalık virüsü insanlara geçebilmektedir. Çünkü fare çok pis ortamlarda barınır ve bulduğu her türlü atıkla beslenebilir. Dolayısıyla farenin zararları böylece artar. Fare görülen alanların fare ilaçlama uygulamasının yapılması oldukça önemlidir. Aksi durumlarda farenin zararları doğrudan etki gösterecektir.

Fare Türleri

Fare, açık alan ve kapalı alanlar içerisinde görülebilen bir canlıdır. Çeşitli türlere sahip olan fare vücut yapısı nedeniyle istediği alanlara kolayca sığarak geçebilmektedir. Yaşam sürdüğümüz alanlar içerisinde en çok görülen fare türleri;

  • Lağım faresi
  • Ev faresi
  • Tarla faresi
  • Fındık faresi
  • Pamuk faresi
  • Orman faresi
  • Kör fare

Fare ilaçlama uygulamaları firmamız tarafınca modern ilaçlarla gerçekleşmektedir. Çeşitli yöntemler uygulayan ilaçlama ekiplerimiz insan ve çevre sağlığını koruyarak ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fare istasyonları, fare düzenekleri ve toz ilaçlama yöntemleri farelerin en kısa zamanda etkisiz hale dönüşerek etrafa öldüklerinde mikroplarını saçmayacakları şekilde düzenlenmiştir. Böcek ilaçlama hizmetlerimiz sizi en kısa zamanda zararlı kemirgen türlerinden kurtarmak için gün boyu devam etmektedir.

Fare ile mücadele için 7 gün 24 saat Müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm ilçe ve semtlerde aynı rakamlarla uygulanmaktadır. Avcılar’da fare ilaçlama hizmetimiz tüm bölgelerin güvenliğini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir