Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

fare-ilaclama-nasil-yapilir

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Farenin adını bile duymak sizleri ürkütüyor ve onlardan korunmak istiyorsanız düzenli periyotlarda fare ilaçlama uygulaması yaptırmanız gerektiğini söylemeliyiz. Fareler hayatınızda karşılaşmak istemediğiniz başlıca haşerelerdendir. Keskin diş yapıları ile yiyecekleri ve hatta insanları kemirmeye çalışan fare ile mücadele etmek için firmamızda geliştirilen fare istasyonları düzeneği kısa sürede sonuç vermektedir. Fare istasyonları tekniğini sizin uygulamanız çok tehlikelidir. Zehirli yemlerin kullanıldığı bu metot yalnızca işin profesyonelleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Fare ilaçlama nasıl yapılır? sorusundan hareketle uygulama aşamalarını sıralayabiliriz;

fare-ilaclama-nasil-yapilir-1

 • Fareler evin ya da iş yerinizin her yerine olabilir. Bu nedenle tek bir alanda değil genel bir çalışma alanında uygulama yapmanız gerekir.
 • Bu nedenle fare istasyonları mekanın büyüklüğüne göre belirli aralıklarda dizilir.
 • Kullandığımız istasyon içinin sağ ve sol köşelerine yemler yerleştirilir. Fakat fareler zannettiğinizden daha zeki olduğu için zehirli yemi hemen yemezler. Onları kandırmak için bir tarafa da sahici yem koyulur.
 • Bunun yanında personellerimizin düzeneğin içine bir miktar su koyduğunu da göreceksinizdir.
 • Zehre gelen fare müthiş bir susuzluk hissi yaşar ve su aramak için çırpınır. Yanı başındaki su ile temas ettiği an iç organları parçalanarak saniyeler içinde can verir.
 • Fare istasyonunun içinde kalan fareler psikolojinizi harap etmeyecek şekilde yok edilmiş olur ve hayatınızdan çıkar.

Fare ilaçlama operasyonlarında yüzlercesine imza atmış Avcılar Böcek İlaçlama firmamızı aradığınız takdirde uzmanlarımızın sunduğu kaliteli hizmetten faydalanabileceksiniz. Şirketimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Farelerin Özellikleri

Farelerin özellikleri bu haşere ile mücadele aşamasında oldukça önemli bir kıstasa sahiptir. Çünkü fareler sahip olduğu özellikler ile kendi farkını yaratmış kemirgen türüdür. Bulunduğu alanda adeta hayatı durma noktasına getiren ve sağlığınızı riske atan fare ile mücadele etmek için özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Fareler kemirgen gruplar içerisinde yer alır.
 • En tehlikeli türü lağım fareleridir. İnsanlara saldıran bu tür çok tehlikeli olabilir.
 • Bir fare yılda yaklaşık olarak 11-16 adet yavru doğurabilir.
 • Kafasının geçtiği her yerden bedenini rahatlıkla geçiren fareler küçük bir deliğe bile saklanabilir.
 • Oldukça hızlı hareket eden fareleri ilkel yollar ile yakalamak neredeyse imkansızdır.
 • Yaşadıkları yerler genellikle lağım, bataklık ve kanalizasyonlardır bu nedenle adeta mikrop taşıyıcıdırlar.

Özelliklerinden anlaşıldığı üzere fareler türünü çoğaltmalarına izin vermeden derhal yok edilmelidir. Bu konuda sektörün 1 numaralı ismi olan Avcılar Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Avcılar Böcek İlaçlama Firması

Avcılar Böcek İlaçlama firmamız İstanbul merkezli olup Kocaeli ve İzmir’in bütün ilçelerine hizmet sunmaktadır. Kalite, garanti ve uzmanlığın bir araya geldiği Avcılar Böcek İlaçlama firmamızda fare ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir