Böcek İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama Avcılar, kurulduğu andan bugüne kadar haşere ilaçlama sektöründe müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak en fazla tercih edilen böcek ilaçlama firmalarından biri olmayı başarmıştır. İnsan ve çevre sağlığına önem veren, sektör içerisinde sürekli kendini geliştiren firmamız en son teknolojiden yararlanarak hizmet sunmaktadır. Avcılar böcek ilaçlama olarak size sağlıklı, güvenilir, kaliteli böcek ilaçlama garantisi vermekteyiz. Önceliğimiz daima insan sağlığına zararı dokunmayacak şekilde böcek ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektir. İlaçlama yaşam alanlarımızı tehdit eden haşere türlerine karşı önlem almak amacıyla yapılan en güvenli uygulamadır.

 • Pire İlaçlama
 • Hamam böceği İlaçlama
 • Akrep İlaçlama
 • Fare İlaçlama
 • Kalorifer böceği İlaçlama
 • Sinek İlaçlama

Uygulamalarının yanı sıra tüm haşere ve kemirgenlere çözüm üreten firmamız ekipleri ile sizlerin hizmetindedir. Böcek ilaçlama hizmetlerimizde en son çıkan teknolojik ürün ve ekipmanları kullanmaktayız. Haşerelere karşı kullanmış olduğumuz ilaçlar leke, koku ve iz bırakmayan ilaçlardır. Avcılar ilaçlama olarak, çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri kullanmaktayız.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri haşerelerin özelliklerine ve bulundukları alanlara uygun olarak kullanılmalıdır. Örneğin fare istasyonları tekniğini hamam böceğine etki etmeyecektir. Haşereye ve mekana göre belirlenen böcek ilaçlama yöntemleri;

 • Sıvı ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare İstasyonları’dır.

Haşere türleri mikrop yoluyla insanlara hastalık bulaştıran tehlikeli canlılardır. Sağlıklı bir ortam da yaşamak için, haşerelerden kurtulmak adına mutlaka böcek ilaçlama şirketlerinden profesyonel destek almanız gerekir. Avcılar ilaçlama olarak, toplumumuzda ki her bireyin, sağlıklı ve güvenilir alanlarda yaşamaları için en kaliteli böcek ilaçlama hizmetini vermek önceliğimizdir. Böcek ilaçlama konusunda tüm yeni gelişmeleri yakından takip ederek, son sistem ilaçlama ekipmanlarını kullanan firmamız, Ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmış olan etkili böcek ilaçları kullanmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Böcek İlaçlama Ücreti

Böcek ilaçlama ücreti haşere türüne göre; kullanılacak ilaç miktarı ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğü göre hesaplanmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlama yapan firmalara göre de değişebilmektedir. Bazı firmalar ucuz ilaçlama fiyatları ile hizmet verip, kalitesiz ilaçlar kullanmakta ve profesyonel olmayan yöntemler ile işlem yapmaktadır. Bu nedenle, hizmet veren firmaların iyi şekilde araştırılması büyük önem taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir