Başakşehir Böcek İlaçlama

basaksehir-bocek-ilaclama

Başakşehir böcek ilaçlama servisine gün içerisinde gelen şikayet ve böcek ilaçlama talepleri titiz bir çalışma ile yürütülmektedir. Sağlıklı koşullarda yaşamak için böceklerden en kısa sürede kurtulmanız gerekmektedir. Başakşehir böcek ilaçlama hizmetlerimiz, günün her saatinde sürmektedir. İstanbul’un tümüne kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Haşerelerin çoğalmasında belirli bir mevsim kıstası yoktur. Fakat sıcaklıkları çok seven haşereler ile yaz aylarının en uygun dönemler olduğunu söyleyebiliriz. Başakşehir böcek ilaçlama firmasında modern teknikler, profesyonel personeller ve kaliteli teçhizatlar ile bütün haşerelere meydan okumaktayız.

Profesyonel Hizmet Anlayışımız

Sektörün önde gelen firması olarak, uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yılların getirdiği tecrübelerimizle, hizmet verdiğimiz alanlarda kesin çözümler sağlamaktayız. Teknolojinin gelişmelerini yakından takip eden şirketimiz, işlemlerini üstün teknoloji standartlarında üretilmiş ekipmanlarla yapmaktadır. Kaliteli ekipmanlarla, daima garantili hizmet sunmaktadır. Sıvı, kokusuz, katı, toz, jel ve kokulu olarak gruplara ayrılan ilaçlarımız, sektörün en kaliteli ilaçlarıdır. Kaliteli ilaçlarımız, haşerelerin türüne göre uygulanmaktadır..

  • Yaşam alanlarında görülen; tatarcık, salyangoz, Alman hamam böceği, kalorifer böceği, eşek arısı, bit, tahtakurusu, hamam böceği ve pamuk faresi , Amerikan hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, sinek, tahtakurdu, kertenkele, kulağakaçan böceği, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, kör fare, karınca, kene, halı böceği, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, teşbih böceği, akar, Başakşehir böcek ilaçlama hizmetlerimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır.

Fare ve haşere kontrol işlemleri, zararlı canlıların türüne gore gerçekleştirilir. İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü eğitimleri alan personellerimiz, profesyonelce hizmet vermektedir. Anatomik yapısı farklı olan böcek türleri, üzerinde aynı ilaç ve yöntem etki sağlamamaktadır. Uzmanlarımız bunun bilincindedir. Tekniklerin belirlenmesinde, işlem yapılacak olan alanın fiziki şartları da önem taşımaktadır.

Periyodik İlaçlama Hizmeti

İnsan sağlığının büyük önem taşıdığı alanlarda ve haşerelerin yoğun olarak bulunduğu alanlarda, periyodik ilaçlama hizmeti almanın önemi büyüktür. Café, fırın, restoran gibi gıda işletmelerinde, belli aralıklarla haşere ile mücadele etmek gerekir. Zira insanların besinlerine ortak olan bu işletmelerde, böceklere sık rastlanılır.

  • Sağlık ocağı, hastane, otel, yuva, okul, pansiyon, anaokulu, kreş, dispenser gibi alanlar insan sağlığının ön planda olduğu, insanların kabalık olarak görüldüğü alanlardır. Bu alanlarda, böceklerin hastalık bulaştırma riski fazladır. Bu yüzden sağlığınızı riske atmamalı, böceklerin üremesine karşılık, periyodik hizmet almalısınız.

Başakşehir böcek ilaçlama hizmetlerimiz, Altınşehir, Bahçeşehir ve İkitelli semtlerinde ve İstanbul’un bütün semtlerinde ekonomik olarak gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir