Avcılar Fare İlaçlama

avcilar-fare-ilaclama

Farelerin genel özellikleri arasında gösterebileceğimiz davranış biçimlerinden biri de tüm fare türlerinde olan pis alanlarda yaşama isteğidir. Pek çok böcek ve haşere türü ormanlık ve yeşillik alanlarda sık görülse de, fareler daha çok şehirlerde yaşamaktadır. Bunun sebebi de farelerin insanların artıklarıyla yani çöplerle beslenme alışkanlığıdır. Bu sebeple; evsel atıkların çevresinde, izbe ve pis alanlarda, kanalizasyonlarda ve bunların döküldüğü deniz kenarlarında farelere çok sık rastlanır. Avcılar sahilinde yer alan piknik alanlarının kötü kullanımı sebebiyle, sahil boyunca çöp öbekleri yer almakta; bu da farelerin beslenme imkanı bulmasını sağlamaktadır. Bu sebeple, Avcılar’dan aldığımız şikayetlerdeki farelerin; diğer ilçelerde rastlanan farelerden daha iri ve saldırgan tavırda olduğu gözlemlenmiştir. Avcılar fare ilaçlama konusunda neredeyse her gün telefon alan firmamız; fare sorununu %100 ortadan kaldıran yöntemler geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Avcılar Fare İlaçlama

Uzmanlık alanımız olan fare ilaçlama konusunda sektörde zirvedeki yerimizi koruyor, her geçen gün kendini geliştiren uzman kadromuzla fare sorununun üstesinden geliyoruz. Rakiplerimizden farkımız 30 yıllık tecrübemiz ve deneyimlerimiz olduğu için, bu deneyimler ışığında hareket ederek ilaçlama tekniklerimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Piyasadaki en uygun ilaçlama fiyatları ile en iyi haşere ilaçlama yöntemlerini müşterilerine sunan Avcılar fare ilaçlama firması; İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Her yerde aynı fiyatlarla sunulan hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Fare ve Haşere İlaçlama Neden Önemli?

Ev ve iş yerlerinizdeki haşere varlığı sağlığınız için ciddi bir tehdit oluşturmaktadır. Taşıdıkları mikrop ve bakteriler çok çeşitli rahatsızlıklara sebep olduğu gibi, bazı haşerelerin ısırması ve sokması da ölüme varan sonuçlara yol açmaktadır. Ayrıca salgın hastalık taşıyıcısı haşereler de siz ve aileniz için son derece ciddi bir tehdittir.

Haşerelerin Sebep Olduğu Hastalıklar

  • Böcek ısırması ve böcek sokması sonucu zehirlenmelere bağlı olarak gelişen toksik şok, koma ve ölüm
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Astım, bronşit, verem vb. solunum yolu problemleri
  • Haşerelerin taşıdığı mikrop ve bakterilerden kaynaklı enfeksiyon oluşumu
  • Sıtma
  • Kolera
  • Veba
  • Dizanteri
  • Gıda zehirlenmeleri

Bu zararlardan kurtulmak ve haşere problemini kökten temizlemek için Avcılar fare ilaçlama firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir