Adalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek İlaçlama

Eşsiz doğa güzelliğiyle tüm İstanbulluların gözdesi olan Adalar özellikle haftasonları yoğun ziyaretçi trafiğiyle dikkat çeken, yeşilin her tonu ve durgun denizinin mavisiyle insana huzur veren, eski mimari evleriyle geçmişi yaşatan yerlerden biridir.

Adalar’da yaz aylarıyla birlikte çok çeşitli böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün… Bunlar arasında; pire, hamam böceği, kulağakaçan, kakalak, tatarcık, güve, mite, tahta kurusu, tahta kurdu, örümcek, çekirge, eşek arısı, karınca, akrep, gümüş böceği, tespih böceği…vb Bu böcekler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için bir süre sonra kişisel olarak müdahale etmek zor olabilir. Bu yüzden günün 7/24 saati Adalar Böcek İlaçlamayı arayabilir ve ilaçlama hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Adalar Böcek İlaçlama kullandığı ilaçlar nedeniyle de güvenilir ve kesin sonuçlar veren bir firmadır. Uzman ve güvenilir ekibiyle birlikte sizleri bu böceklerden ve haşerelerden tamamen kurtarır.

Adalar böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı, dev ekibi ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla mücadele etmektedir.

Piyasada çok sayıda ve markalarda satılan böcek ilaçları bulunmaktadır. Bu böcek ve haşere ilaçları sizlerin kısmen işinize yarayacaktır ancak kesin sonuç alamayacağınız kişisel bir yöntemdir. Bu nedenle Adalar Böcek İlaçlama firmasını aradığınızda sizlere bu konuda yardımcı olup, farklı ilaçlar ve teknikler uygulayarak sizleri garanti olarak bu böceklerden ve haşerelerden kurtaracaktır.

Erken müdahale edilmediği takdirde bu böcekler ve haşerelerin yaydıkları hastalıklara maruz kalırsınız. Bu hastalıklar arasında; dizanteri, verem, veba, humma, astım, çeşitli alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları, cilt hastalıkları, fil hastalığı, akciğer ödemleri, böbrek yetmezliği, sıtma, hepatit, AIDS…vb

Bir böceğin ısırığına maruz kaldığınızda ortaya çıkacak muhtemel belirtiler; şiddetli kaşıntı, deride kızarıklık ve kabarcıklar, yüksek ateş, ishal, iştah kaybı, mide bulantısı, uykulu hal, dalgınlık, bilinç kaybı… Bu belirtiler üç günden fazla devam ederse mutlaka bir doktora gitmeniz gerekmektedir.

Böceklerin ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşarlar. En sevdikleri yerler mutfak ve banyodur. Bu nedenle bu bölgelerin çok temiz ve hijyen tutulması gerekmektedir.

Adalar Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak bölgenin metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir